Goldwell

Goldwell

Naše hlavní zastoupená značka. Nabízí nám inovační nástroje a řadu technických výhod, které perfektně podtrhují naši práci. Dokonale si rozumíme s jejich obsáhlou nabídkou barev.

Barvící spektrum tzv. kyselých přelivů GOLDWELL COLORANCE zaručí nejpřirozenější a trvale zdravý vzhled vlasů. Máte šediny? Poradí si s němi přeliv COLORANCE COVER PLUS. Oxidační barvící systém TOPCHIC zaručuje intenzivní a zářivé barvy. Pro ty, co nemají rádi amoniak je tu GOLDWELL NECTAYA s obsahem arganového oleje. Challenge pro milovníky barev GOLDWELL ELUMEN A ELUMENPLAY dodají vlasům nádherný lesk a jsou k nim velmi šetrné. Nejsou chemického původu! Díky metodě přímých pigmentů, které se vyvíjí na základě magnetické přitažlivosti se nanesené pigmenty vstřebají dovnitř vlasu. Barva pak působí bez zatížení a dlouho.

Postupně smývatelné ELUMENPLAY jsou pro ty, co rádi a často mění vzhled. Okouzlí vás pestrobarevnými a sytými odstíny. S @PUREPIGMENTS přímými barvivy získáte mimořádnou zářivost a lesk. Vytváří 3D efekt, který s dopadem světla barvu oživí a postupně proměňuje.

Goldwell

Barvy

S neomezenými a fascinujícími barevnými kombinacemi v oblasti koloristiky jsme přišli na to nejdůležitější – dát vám na výběr vyváženým portfóliem značek. Vše začíná konzultací. Jen díky ní si ujasníme správnou techniku barvení, se kterou získáme maximum nejlepších výsledků.

ORIBE

Tuhle profesionální značku jsme si vybrali pro její fenomenální úspěch ve stylingových produktech. Pokud si přejete mít upravený vzhled nejen, když jdete od kadeřníka – Oribe se stane vaší vášní! Všechny produkty mají ve složení proslulou francouzskou vůní Côte d’Azur.

ORIBE styling – exkluzivně u nás

HOLLYWOOD STYLING
S touto péčí u nás poznáte ,,ORIBE od A do Z“. Výsledkem je styling, co dokonale drží až několik dní. K tomu všemu budete znát nejlepší vychytávky pro styling na doma.

ORIBE hair spa
Komplexní služba pro relaxaci, hydrataci, regeneraci a transformaci vlasů. Péče je sestavena z produktů řady GOLD LUST a zázračné ingredience ve formě séra POWDER DROPS. Budeme vás po celou dobu hýčkat relaxační masáží a vše zakončíme perfektním stylingem.
Kadeřnictví Na stejné vlně Brno
Kadeřnictví Na stejné vlně Brno
Kadeřnictví Na stejné vlně Brno

Mydentity

Od samého začátku jsme pozorně sledovali, jak tato značka budí dojem v Americe. Toužili jsme s ní pracovat a toho jsme se taky dočkali. Díky Mydentity vám můžeme nabídnout módní trendy jako jsou kovové, pudrové a pastelové odstíny. Výhodou jejich barev je odolná ochrana před teplem až do 230 °C.

Olaplex

Naše klišé, když příjde řeč na opravu nedokonalostí na vlasech. Je založen na aktivní složce působící bez silikonů a minerálních olejů. Obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech během chemického ošetření i po něm. Používáme ho nejen u vylepšení barev, ale i samostatně jako ošetřující kúru.

Wellness ošetření Malibu C

S tímto do hloubky působícím čištěním, zbavíme vlasy i pokožku hlavy od nánosů minerálů a chemických přísad. Po jeho aplikaci jsou vlasy opět nezatížené a zdravé! Jeho složení nám pomáhá před barvením vlasy dokonale očistit. Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě jim může způsobit řadu nežádoucích reakcí. Bohužel i v případě vlasové kosmetiky z drogerie to není o moc lepší – obsahuje tzv. obalovače silikonu, které se vodou nerozpouští, a tím se zamezí vstřebání barvy, nebo výživových přípravků. Malibu C je 100% vegan.

Zenz Organic products

Severská přírodní kosmetika, která vyhoví potřebám přírodních i barvených vlasů. Produkty jsou sestaveny s důrazem na šetrné vlastnosti všech typů pokožky. Nesou označení NORDIC SWAN. My si oblíbili řadu DEEP WOOD pro citlivou pokožku s lupy a různými projevy ekzémů.

Seamless1

Revoluční pásková metoda prodlužování vlasů, díky které ušetříte čas i peníze, si získala naši důvěru.Vše začalo, když přibývalo klientek s jemnými vlasy, u kterých jiné metody nepřinesly slibovaný efekt. Seamless1 je nejlepší volba, pokud si přejete dosáhnout objemového zahuštění bez dlouhého čekání. Oceníte, že původ vlasů je 100% přírodní. Velkým benefitem je bezpečná a šetrná aplikace v podobě neviditelných pásků, které garantují, že vaše vlasy nebudou trpět. Aby byl výsledek, co nejvíce přirozený, je podstatné k vybraným vlasům zvolit správný odstín a vaše vlasy do detailu dobarvit. Se Seamless1 vytvoříme balayage bez použití chemie a to během několika minut. Spokojenost našich klientek je na prvním místě. Na kvalitu aplikace klademe velký důraz. Produkty Seamless1 se neustále vyvíjí, pečlivě testují a inovují.
Kontaktujte nás pro bezplatnou konzultaci +420 778 773 999.